Du er her:

  • Forside
  • Komité for oppvekst og kultur

Komité for oppvekst og kultur

Komite for oppvekst og kultur behandler saker fra oppvekst- og kulturavdelingen, og innstiller disse til bystyret.


Medlemmer 2015-2019: 

Leder: Randolv Gryt (SV)                                      
Nestleder: Bente Haukås (KrF)

 

Randolv Gryt

Randolv Gryt

91 37 28 06
randolv.gryt@sbnett.no                  

Sosialistisk Venstreparti  
 

 

Øystein Mathisen

Øystein Mathisen

92 06 49 10
mathisen_@hotmail.com

Arbeiderpartiet
 

 

Ali Horori

Ali Horori

46 65 50 07
horori@live.no

Arbeiderpartiet
 

 

Maya Sol Sørgård

Maya Sol Sørgård

99 29 42 42
maya.soergaard@hotmail.com

Arbeiderpartiet
 

 

Andreas Tymi

Andreas Tymi

93 86 68 92
andreas.tymi@gmail.com

Rødt
 

 

Jonny Gulbrandsen

Jonny Gulbrandsen

91 00 87 15
jonny@8000bodo.no

Fremskrittspartiet
 

 

Jørgen Fjørtoft

Jørgen T. Fjørtoft

90 23  55 63
joergentf@hotmail.com

Høyre


 

Joakim Sennesvik

Joakim Sennesvik

92 04 34 56
joakimsennesvik@gmail.com

Høyre                                                


 

Bilde kommer

Jane Kolve Dreyer

41 53 60 64
jane.kolve.dreyer@gmail.com

Høyre
 

 

Bente Haukås

Bente Haukås

47 23 66 97
bente@lofotprodukt.no 

Kristelig Folkeparti
 

 

     


Varamedlemmer 2015-2019:
 

Felles varaliste Ap og Sp

1 Ingrid Torstensen     Arbeiderpartiet
2 Lisa M. Marshall Senterpartiet
3 Fredric M. Persson Arbeiderpartiet
4 Inga-Lill Sundset Arbeiderpartiet
5 Jorulf Haugen Arbeiderpartiet
6 Lisbeth Herring Arbeiderpartiet

 

Varaliste SV

1 Øystein Kolstad Kvalø                  Sosialistisk Venstreparti
2 Marthine H. N. Johansen Sosialistisk Venstreparti
3 Steinar Engen Sosialistisk Venstreparti

 

Varaliste Rødt

1 Jostein Greibrokk Rødt              
2 Linn M. Stemland Rødt
3 Tore Stemland Rødt

 

Felles varaliste H, V og KrF

1 Lars Petter Rekkedal Venstre                     
2 Mona E. D. Lillehaug Høyre
3 Mathias Lauritzen Høyre
4 Ellen Marie Sæthre-Mcguirk Høyre
5 Bjørn-Åge Nilsen Høyre
6 Ingrid A. Bay-Larsen Venstre

 

Varaliste Frp

1 Kari Holt Storstrand                          Fremskrittspartiet             
2 Kassandra E. Bredrup Petsas Fremskrittspartiet
3 Eugen Ludvigsen Fremskrittspartiet