Du er her:

  • Forside
  • Saltstraumen kommunedelsutvalg

Saltstraumen kommunedelsutvalg 2015 - 2019

I konstituerende møte 7. oktober 2015 ble Odd Willy Hansen gjenvalgt som leder, som nestleder ble Arne Johan Seivåg valgt.

Leder: Odd Willy Hansen                            
Nestleder: Arne Johan Seivåg

 

Medlemmer 2015 - 2019

 

Odd Willy Hansen
75 58 78 78
owhansen@online.no

Marvollveien 32                             
 

Arne Johan Seivåg
91 88 18 64
arne@skagen-hotel.no

Straumøyveien 535
 

Irene Wenberg Løkås
91 69 37 93
irenewenberg@hotmail.com

Johan Iversens vei 1
 

Elisabeth Nilsen
90 06 09 83
Elisabeth.nilsen@sbnett.no

Kapstøveien 52
 

Ann Kristin Evjen
90 06 66 57
annevjen@online.no

Evjenveien 364
 

Hilde Arntzen
99 29 27 63
Hilde.arntzen@hotmail.no

Hellevika 3
 

Kjell Sigurd Jørgensen
95 07 12 70
kjellzzz@gmail.com

Knaplundveien 24
     

Varamedlemmer

 

Geir Richard Ossletten
97 06 03 11
geir_ossletten@hotmail.com

Ripnesbakken 28                            
 

Cecilie Kristiansen
91 55 78 21
ceckri@hotmail.com

Valnesåsen 6
 

Jan Nidolf Larsen
48 60 01 58
jn-larse@online.no

Saltstraumveien 792
 

Evy Ramsvik
91 38 93 05
eramsvik@online.no

Kulturveien 72
 

Kjell Ove Wenberg
45 24 23 44
Kjellwenberg@hotmail.com

Kapstøveien 7
 

Paul Holmstrøm
90 53 15 45
paul@holmstrom.priv.no

Straumøyveien 1172
 

Gunnar Lund
90 72 38 00
urskar@online.no

Petrines Allé 5
     

 

Saltstraumen nærmiljøkontor har sekretariatfunksjonen for kommunedelsutvalget, og har kontor i Saltstraumen nærmiljøsenter med fast ansatt nærmiljøleder.

Nærmiljøleder/utvalgssekretær:

Ragnhild Edvardsen

E-post:     ragnhild.edvardsen@bodo.kommune.no
Telefon:   75 55 79 10
Adresse:   Saltstraumen nærmiljøkontor, Nærmiljøsenteret
                 Knaplund, 8056 Saltstraumen

Viser fra 11 til 11 av totalt 11 artikler